8. Romantická krajina

nesignováno
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 33,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 33 x 43,5

Konec dražby: 07.02.2022 20:14 SEČ

Zbývá: 19d 9h 5m 40s

Vyvolávací cena: 1 600 Kč