Setkání

Rámováno, francouzská škola
Technika: olej na dřevě
Šířka: 15,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 31 x 28,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 21.06.2021 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč