8. Slunečnice

signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 37 cm

Konec dražby: 12.10.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
500 Kč12.10.2020 19:57:49