8. Slunečnice
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 37 cm
Konec dražby: 12.10.2020 20:08 SELČ
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
500 Kč | 12.10.2020 19:57:49 |