80. Kosatec
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 14 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 28 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč