80. Květiny a ptáci
signováno uprostřed vlevo, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na textilu
Šířka: 63 cm, výška: 53 cm, rámování: 55 x 65 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč