80. Pohled na vřesoviště
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 55 cm, rámování: 71 x 107 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč