81. Most v Mostaru
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 51 x 59 cm
Konec dražby: 11.04.2018 19:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč