81. Portrék cikánky
zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 48 cm, rámování: 57 x 49 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč