V zahradách
Signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 35x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč