82. Figura v okně
datováno a signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1960
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč