82. Mořské pobřeží
Monogramováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 45 cm, výška: 37 cm, rámování: pošk. 45 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč