82. Moulin Rouge
signováno vpravo dole, na dvou místech dírka v plátně, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 38 cm, rámování: 55,5 x 94
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč