82. Osamělý strom
Rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 47 cm, výška: 38 cm, rámování: 52 x 60 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč