82. Požehnání
Paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 08 cm, výška: 06 cm, rámování: 15 x 15 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč