82. Růže ve váze
Nesignováno, rámováno v blondel rámu.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 33,5 x 37,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč