82. Sedící muž
Rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 49,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 46,5 x 56 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:54 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |