83. U rybníka

Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 22 x 27 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:54 SELČ

Dosažená cena: 401 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
401 Kč18.5.2021 19:44:56
201 Kč17.4.2021 15:18:08
1 Kč10.4.2021 19:01:06