83. U rybníka
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 22 x 27 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:54 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |