82. Zátiší s kočkou

datováno a signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1932
Šířka: 33,5 cm, výška: 41,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč