82. Zima na Podlesí
kolorovaná kresba, signováno vlevo dole, na reversu autorský popis, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 23 cm, výška: 13 cm, rámování: 37 x 47 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč