827. Pole
Signováno vpravo dole, malba nečištěna.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 64 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč