83. Moře a loď
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 99,5 cm, výška: 50 cm, rámování: volné plátno
Konec dražby: 13.12.2022 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč