831. Portrét dámy
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 45 cm, rámování: 50,5 x 41
Konec dražby: 10.02.2020 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč