839. Krajina
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 45 cm, rámování: 57 x 78,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč