84. Akt ženy
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 34 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.05.2021 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč