84. Děti hrající kostky
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 51 cm, výška: 68 cm, rámování: 84 x 69
Konec dražby: 13.03.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč