84. Kinkor - V podhúří
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 25,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 21,5 x 27,5 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: 1 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 Kč | 18.5.2021 20:51:23 |