84. Koráb na rozbouřeném moři
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plechu, datace: 1904
Šířka: 58 cm, výška: 58 cm, rámování: 78 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč