Sv. Barbora

zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm, rámování: 59 x 69 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč