85. Hinduistická výšivka
zaskleno, rámováno
Šířka: 30 cm, výška: 33 cm, rámování: 35 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč