85. Město Příbram
zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 26,5 x 20,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč