85. Rybáři na jezeře
pochází z pozůstalosti námořníka z Kyrkhult, datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 82 cm, výška: 52 cm, rámování: 62 x 90 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč