85. Vlčí mák
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 28 x 33,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: 1 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 Kč | 18.5.2021 19:45:18 |