86. Krajina u městečka Halland
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský popisek
Technika: olej na sololitu, datace: 1949
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 69 x 79,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč