86. Na dvorku
signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 19 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč