86. V krčmě
Malba ve stylu 16./17. století. Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 69 cm, rámování: 82 x 68 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč