86. Výhled

Technika: ofset
Šířka: 10 cm, výška: 7 cm, rámování: 21 x 24,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:56 SELČ

Dosažená cena: 201 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč3.4.2021 12:10:07
1 Kč29.3.2021 11:47:12