86. Výhled
Technika: ofset
Šířka: 10 cm, výška: 7 cm, rámování: 21 x 24,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 3.4.2021 12:10:07 |
1 Kč | 29.3.2021 11:47:12 |