87. Folklorní tance
nesignováno, poškozený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 38,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 32 x 41,5 cm
Konec dražby: 06.11.2018 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč