87. Horská krajina
signováno vpravo dole tužkou nečitelně, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 16 cm, rámování: 37 x 42 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč