87. Iris
paspartováno, zaskleno, zarámováno
Datace: 20. století
Šířka: 17,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 45,5 x 31
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč