87. Na mezi
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1945
Šířka: 27 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 39 cm
Konec dražby: 28.01.2020 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč