87. Na památku 20. výročí svobodné republiky Československé
vyšívaný obraz, zaskleno, zarámováno
Šířka: 38,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 50,5 x 51
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč