87. Portrét ženy

Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 44 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 28.01.2019 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč