87. Řeka
nesignováno
Šířka: 36 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 50 cm
Konec dražby: 02.03.2020 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč