87. Stavení v Alpách
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 83,5 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 102
Konec dražby: 12.04.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč