87. V Orientu
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1930
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč