87. Zimní nálada
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč