88. Cesta do hor

Nesignováno, rámováno, zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 16,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: pošk. 32 x 21,5 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:58 SELČ

Dosažená cena: 201 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč18.5.2021 19:46:06
1 Kč12.4.2021 21:08:34