88. Krajina s vodní plochou
signováno vlevo dole, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč