88. Město Písek
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 18 cm, rámování: 33 x 38 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč