88. Moře
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 48,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 42 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč